срібний вік

Асортимент

каблучки та сережки, ланцюжки та браслети, підвіски та броши

Години роботи

пн.-сб. з 10:00 до 19:00
нд. З 11:00 до 19:00

Локація

ТК Шувар

Опис

   Срібний Вік – мережа спеціалізованих магазинів срібла від ювелірного заводу «Золотий Вік». Більш ніж 200 магазинів ювелірної мережі «Срібний Вік» успішно працюють у 60 містах України. Де б ви не знаходилися, ми будемо поряд і запропонуємо вам вибір, сервісне обслуговування і доступні ціни від одного з найбільших українських виробників ювелірних прикрас.

До складу компанії входить власна дизайн-студія. Тому будь-яка модель в нашому асортименті є оригінальною. Ми виробляємо ювелірні прикраси, в яких гармонійно поєднуються класичні традиції з сучасними тенденціями ювелірної моди. Створення модельного ряду виконується на професійному обладнанні висококваліфікованими фахівцями, які проходять навчання як в Україні, так і за її межами.

 В магазинах «Срібний Вік» представлений різноманітний асортимент прикрас зі срібла від класичних до ексклюзивних моделей: каблучки та сережки, ланцюжки та браслети, підвіски та броши. Прикраси інкрустовані коштовним та напівкоштовним камінням: рубіном, сапфіром, топазом, гранатом, агатом, кварцем, цитрином, хризолітом, перлами та іншим. Всі прикраси вкриті родієм, що дозволяє їм зберігати свій первозданний блиск.